انجمن ریاضی دانان جوان

انجمن ریاضی دانان جوان به عنوان مجموعه ای علمی و تحقیقاتی و آموزشی می باشد که فعالیت خود را از سال 1376 آغاز نموده است .این فعالیتها در زمینه تحقیقات ، پژوهش و برگزاری سمینارها و همایش های علمی،خدمات مشاوره ای-تحصیلی،برگزاری آزمون های علمی، انتشار مجلات الکترونیکی وکاغذی و ...... در کل کشور انجام شده است .

انجمن ریاضی دانان جوان

لذا به منظور آمادگی و آشنائی بیشتر در زمینه ریاضی و آزمون المپیاد های ریاضی واحدهای مکاتبه ای برای دانش پژوهان برگزیده پیش بینی شده که طی این دوره ها مباحث طرح شده به صورت واحد بندی به صورت منظم ومستمر آموزش داده خواهد شد.

انجمن هر ساله با برگزاری آزمون مرحله دوم ، اعضا ویژه را انتخاب نموده و با تشکیل دوره های آمادگی ، تیم نهائی را در مسابقات ریاضی دانشگاه واترلو کانادا شرکت میدهد، این مسابقات هر سال باحضور بیش از35 کشور جهان برگزار شده که انجمن به عنوان نماینده ایران در مسابقات شرکت می نماید.

کلیه کتب آموزش مکاتبه ای توسط مولفین انجمن و مدرسان و اساتید برتر ریاضی کشور تالیف شده است.

تمام اعضای ثبت نامی دارای پشتیبان آموزشی میباشند وبه صورت تلفنی هر ماه یک بار، با رفع اشکال در واحدهای انتخابی راهنمائی و پشتیبانی خواهند شد.

دبیر خانه مرکزی انجمن ریاضی دانان جوان از ساعت9صبح الی18 بعد از ظهر بجز ایام تعطیل پاسخگوی سوالات کلیه اعضا خواهد بود.تلفن:88932475-88897071(021)

کلیه دانش آموزان می توانند اطلاعیه ها و اخبار مربوطه را از طریق روزنامه های کثیرالانتشار و تلویزیون و رادیو و سایت انجمن ریاضی دانان جوانپیگیری نمایند.(www.anjoman.ir)

کلمات کلیدی : انجمن ریاضی دانان جوان

 

منبع دریافت این مطلب : انجمن ریاضی دانان جوان

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!