آغاز به کار نمایشگاه عرضه مستقیم لوازم تحریر

محسن خردمند رئیس اتحادیه سراجان تهران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری نمایشگاه شمیم مهرگفت: تمامی کیف و کفش عرضه شده در این نمایشگاه تولید داخل و مورد تاکید اتحادیه هستند.

وی افزود: محصولات ارائه شده در این نمایشگاه با تخفیف 10 تا 30 درصدی به مشتری عرضه شده و از کیفیت مناسبی برخوردار هستند.

رئیس اتحادیه سراجان با اشاره به لزوم فرهنگ سازی استفاده از طرح‌های ایرانی بر روی لوازم مورد استفاده دانش‌آموزان گفت: هنوز هم رغبت دانش‌آموزان به طرح‌های شخصیت‌های کارتونی بیشتر است ولی سعی ما بر این بوده که از طرح‌های شخصیت‌های کارتونی مانند شکرستان استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: در این خصوص مذاکراتی با وزارت صنعت و تجارت انجام دادیم تا به وسیله تبلیغات بیشتر مصرف‌کنندگان به کالای ایرانی علاقه مند شوند.

به گفته خردمند میانگین کیف مدرسه عرضه شده در این نمایشگاه از 25 تا 80 هزار تومان است.

*** 70 درصد نوشت افزار وارداتی هستند

صدقی نهاد شیرازی نایب رئیس اتحایه نوشت افزار تهران در حاشیه افتتاح نمایشگاه شمیم مهر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: در حال حاضر بیش از 70 درصد نوشت افزار از طریق واردات تامین می‌شود.

وی افزود: اکثر کالاهای وارداتی از چین و مالزی به کشور وارد شده و در سال‌های گذشته این رقم نزدیک به 90 درصد بود که خوشبختانه با حمایت تولیدکنندگان این رقم 70 درصد رسیده است.

شیرازی تصریح کرد: در حال حاضر تولیدات داخلی در مقایسه با کالاهای وارداتی از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و حتی صادرات نیز به کشورهایی مانند عراق انجام می‌شود و تمام سعی تولیدکنندگان بر این بوده تا از طراح‌های ایرانی- اسلامی استفاده کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران نمایشگاه شمیم مهر از 4 تا 13 شهریور ماه از ساعت 10 صبح تا 9 شب در ضلع جنوبی مصلای تهران برای بازدید و فروش دایر است.

 

 

منبع دریافت این مطلب : باشگاه خبرنگاران جوان

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!