احکام معلمان تا پیش از مهر ابلاغ می شود

علی اصغرفانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش ایرنا افزود: هر فعالیتی که در راستای ماموریت معلمان باشد می تواند در بحث رتبه بندی موثر واقع شود.

وی با بیان اینکه کانون های ارزیابی آموزش و پرورش در سال های آینده نسبت به فعالیت های معلمان در خصوص بحث رتبه بندی موثرتر عمل خواهند کرد، افزود: در واقع الگوهای برتر تدریس یکی از شاخص های موثر و مهم درصد رتبه بندی معلمان خواهد بود.

فانی اظهارداشت: طرح رتبه بندی در شورای توسعه مدیریت تصویب شده و احکام معلمان تا قبل از مهر به آنان ابلاغ خواهد شد و در این راستا میزان افزایش حقوق معلمان با توجه به شرایط افراد متفاوت است.

** تامین معلمین مدارس

وزیر آموزش و پرورش در خصوص کمبود معلم در آغاز سال تحصیلی جدید گفت: یکی از وظایف پرسش مهر که در وزارت آموزش و پرورش از سال ها پیش به عنوان یک پروژه مهم مطرح بوده بهینه سازی فضا ، تجهیزات و نیروی انسانی مدارس است.

فانی افزود: سال گذشته با کمترین مشکل سال تحصیلی را آغاز کردیم و امسال نیز با هماهنگی های صورت گرفته تلاش می شود تا سال تحصیلی جدید را بدون مشکلی در این زمینه شروع کنیم.

** طرح تدریس مدیران مدارس

وزیر آموزش و پرورش در خصوص طرح تدریس مدیران مدارس در کلاس درس ، تصریح کرد: تدریس مدیران به میزان شش ساعت در هفته از مصوبات سال های گذشته این وزارتخانه بود که اجرا نمی شد و این درحالی است که موضوع یادشده جزو وظایف مدیران مدارس درنظر گرفته شده است.

در حال حاضر یک میلیون و 13 هزار و 655 نفر در آموزش و پرورش اشتغال دارند که از این تعداد 897 هزار نفر معلم هستند.

 

منبع دریافت این مطلب : خبرگزاری ایرنا

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!