بازگشت امتحانات به مراکز آموزش از راه دور

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، مرضیه گرد در جمع اساتید دانشکده کار آفرینی دانشگاه تهران اظهار کرد: ما اعتقاد داریم که آموزش و تعلیم وتربیت اگر با ایجاد انگیزه در شاگردان بوجود نیاید معنی واقعی خودش را نخواهد داشت و برای کودکان همچون بار گرانی خواهد بود.

وی افزود: آموزش اگر با عشق توام باشد راهگشا و راهبر آینده عزیزان ما خواهد بود و این امر زمانی تحقق پیدا می کند که انگیزه آموزش دادن و یادگیری وجود داشته باشد .

گرد تصریح کرد: برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان بهترین راه ورود به بحث کیفیت بخشی و ایجاد رقابت سالم و تحرک و نشاط در مدارس است.

وی ضمن ابراز خوشحالی از تصویب بازگشت امتحانات به مدارس آموزش از راه دور در مدارسی که مدیر موظف دارند افزود: با درایت وزیر آموزش وپرورش وحمایت دبیر کل شورای عالی آموزش وپرورش و تلاشهای مستمر مدیریت آموزش از راه دور این مصوبه به تصویب شورای عالی رسید که امیدواریم این قدمی باشد برای اعتماد سازی دو جانبه و یک فضای مناسب به همراه آرامش روحی و روانی را در مدارس ایجاد کند.

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی در ادامه عنوان کرد: آموزش از راه دور یک فرصت طلایی برای کسانی است که امکان حضور رسمی در مدارس را ندارند. گرچه فرهنگ کار گروهی و مشارکت و گذشت اجتماعی در با هم بودن ها رخ می‌دهد ولی ما باید هنرمان در این باشد که عزیزانی که دسترسی به این امکانات را ندارند را با فرهنگ اصلی تعلیم وتربیت آشنا کنیم.

وی افزود: برگزاری جشنواره‌ها می‌تواند یکی از راه‌های شناختن برای آنچه که در مدارس آموزش از راه دور می‌گذرد برای مردم باشد و ما می‌توانیم با برگزاری جشنواره‌ها برای فرهنگیان و مردم اهدافمان را بشناسانیم.

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!